تقدیم با ارادت قلبی به پیامبر و اهل بیت طهارت خصوصا حضرت زهرة الزهرا و امام حسن مجتبی (علیهم السلام )

به مناسبت تخریب بقیع و شهادت کودکان و شیعیان مظلوم افغانستان

به مناسبت تخریب بقیع و شهادت کودکان و شیعیان مظلوم افغانستان

 

کفتارها و گرگهای قاتل وهابی و تکفیریهای یهودی مسلک که سر در آخور یهود و صهیونیسم داشته اند یعنی همان طرفداران خلفا و طرفداران غاصبان حق ولایت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و همچنین طرفداران لیبرال آنها در ایران و «مُنّیها»ی به ظاهر شیعه اما طرفدار آنان
در قبال این جنایتها چه توجیحی دارند؟
عمری مطلوب لیبرال ومنی ها چه میگویند؟
🔺 این است اسلام ناب خلفای غاصب سقیفه که طالبان و القاعده و وهابیت و سلفی ها و تکفیریهای امروز وارث آن هستند و عده ای در لباس تشیع هنوز در حال تطهیر این ظالمان غاصب کافر هستند:

✋ وقتی عمر ابن خطاب به خانه وحی هجوم اورد به او گفتند در این خانه حضرت فاطمه زهرا دختر خاتم الانبیاء محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم است پس او گفت: خانه را هر چند وی در او ساکن باشد با اهلش آتش می زنم!
اسناد حمله و هجوم به خانه وحی
تاريخ مدينة دمشق – ابن عساكر – ج 30 – ص 422 و شرح نهج البلاغة – ابن أبي الحديد – ج 2 – ص 46 – 47 و المعجم الكبير – الطبراني – ج 1 – ص 62 و مجمع الزوائد – الهيثمي – ج 5 – ص 202 – 203
المصنف ، ج8 ، ص 572
از اینجا خشت اول توسط او کج گذاشته شد و اگر در حال حاضر خبر شهادت کودکان شیعی در افغانستان را می شنوید ریشه در جنایات بر علیه امیرالمومنین و حضرت زهرا علیهماالسلام دارد.
خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج

❌ چرا ائمه اطهار علیهم السلام و شیعیان آنها از صدر اسلام تا الان به دست طرفداران ابوبکر و عمر و عثمان و خلفای بنی امیه و بنی العباس و بنی مروان و بنی زبیر و طرفداران این تفکر شهید شده اند؟
چرا روی ۷۰ هزار منبر توسط صحابه و تابعین لعنت بر حضرت مولی الموحدین امیرالمومنین علی علیه السلام آزاد گشت؟ و چرا آخوند درباری خودفروخته ی معاویه که آنها او را خال المومنین می نامند به روی منبر به حضرت مولانا علی علیه السلام جسارت و لعن می کرد و همه آمین می گفتند همان مسلمانانی که از اسلام جز رکوع و سجود بی محتوا چیزی نیاموخته بودند؟ و چرا روزی که لعن بر حضرت مولا امیرالمومنین علیه السلام را فراموش می کرد به روی منبر برمی گشت و توبه می کرد که:
«خداوندا مرا ببخش که امروز لعن بر علی بن ابیطالب را فراموش کردم.»

وقتی مردمی را صد سال بعد از شهادت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله از اهل بیت علیهم السلام دور نگه داشتند و بیش از صد بدعت در دین نهادند نسلهای بعدی نه تنها احترام به اهل بیت علیهم السلام را واجب نمی دانند بلکه جسارت و لعن به اهل بیت را جزو عبادتهای مهم قلمداد می کنند.

در حال حاضر که شیعیان افغانستان و کشورهای دیگر ❌ چرا شیعیان مظلوم افغانستان به جرم شیعه بودن کشته میشوند مطالعه در این مطالب مذکور و دقت نظر در آن واجبتر به ذهن می رسد ⁉️

☑️ آن وقت کسانی یافت می شوند که می گویند :(هر کس بگویید شیعیان افغانستان به علت شیعه بودن کشته میشوند جاهل است و خائن است و….
از شما سوال می کنیم پس به چه جرمی آنها را کشتند؟ آیا نه آن است که در حال حاضر در رسانه های خود آخوندهای آنان به این قتل و جنایت افتخار می کنند و می گویند:
« ما حداقل روزی پنجاه الی صد شیعه را می کشیم و دست از سر آنها برنمی داریم.»

✔️ آقایان لیبرال و کاسه لیسان مُنی که با بودجه های کلان دولت خود در حال کاسه لیسی دشمنان خدا و اولیاء معصوم الهی هستید!!! و دم از تمدن و نو اندیشی و دموکراسی می زنید چرا وقتی شیعیان افغانستان و عراق و یمن و بحرین و ایران و … به دست وهابیت و داعش و القاعده و طالبان و بطور کل طرفداران خلفای سقیفه شهید می شوند زبان به اعتراض نمی گشایید و به نوکران خود آقایان و خانمهای سلبریتی نمی گویید این جنایات را محکوم کنند ؟ شما که دم از دموکراسی می زنید!!!

✅به بهانه وحدت با اهل سنت پا روی خون شهدای مظلوم زنان و کودکان بیگناه و همچنین مدافعان حرم گذاشتید و روی حجاج ابن یوسف ثقفی و جنایتکاران تاریخ را سفید کرده و باعث رضایت کدخدای خود «صهیونیسم» گردیدید.

👈👈 حالا شاید بهتر بفهمید چرا حضرات امیرالمومنین و زهرای اطهر و فرزندان آنان تا برسد به امام حسن عسکری علیهم السلام توسط طرفداران خلفای سقیفه شهید شدند.
آیا تابحال فکر کرده اید که جنگ جمل و نهروان و صفین و کربلا و … را کسانی به پا کردند که به ولایت و امامت حضرت امام العارفین امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام معترف نبودند و دیگران را بر آن حضرت برتری دادند؟!
آیا تابحال شنیده اید یک شیعه اهل بیت علیهم السلام این جنایات را مرتکب شده باشد؟
به سخن محمد السید الوکیل – عالم اهل سنت – توجه کنید:

إن الخلیفة یؤکد أکثر من مرة على قتل المخالفین سواء کانوا واحدا أم أکثر:

✅ خلیفه دوم عمر بن الخطاب) چندین بار بر 👈کشتن مخالفین👉 تاکید میکند چه یک نفر باشند و چه بیشتر‼️

لأنه رضی الله عنه کان یعلم أن ثمرة هذا الخلاف مُرة ، وأن الذین سیتجرعون مرارتها هم المسلمون …..

✋ چرا که عمر می‌دانست نتیجه این اختلاف تلخ است، و کسانی که تلخی آن را خواهند چشید مسلمانان هستند‼️

فلا بأس إذا بقتل رجل أو رجلین أو ثلاثة – ولو کانوا من کبار الصحابة – فی سبیل البقاء على الإسلام ودولته مرفوعة الرأس ، موفورة الکرامة ، ترفع رایة الحق وتعلی کلمة الله:

❌ بنابراین 👈کشتن👉 یک یا دو یا سه نفر از مردم هر چنداصحاب پیامبر و تابعین باشند به منظور بقای حکومت بر اسلام و این که حکومت اسلام سربلند بماند و کرامتش تمام و کمال حفظ شود و پرچم حق برافراشته شود و کلمة الله در اوج بماند اشکالی ندارد، حتی اگر این افراد از 👈بزرگان صحابه👉 باشند‼️

آدرس:
جولة تاریخیة فی عصر الخلفاء الراشدین (دراسة وصفیة تحلیلیة لأحداث تلک الفترة) -الصفحه ۳۱۰.
این تفکر توسط ابوبکر و عمر پایه گزاری شد که حضرت زهرا علیهاالسلام به عنوان اولین شهید به دست آنان و سپس فرزندش حضرت محسن و سپس امیرمومنان علیه السلام و … شهید گشتند و نه تنها آنان از کبار صحابه بودند بلکه آنان پاره تن پیامبر و اهل بیت او محسوب می شدند.
میثم تمار و حجر بن عدی و سعید بن جبیر و کمیل بن زیاد و بسیاری از اصحاب و یا تابعین پیامبر صلی الله علیه و آله به دست این خلفا و معاویه و … شهید شدند و حال آنکه آنان از دیدگاه اهل سنت در زمره اهل بیت و اصحاب پیامبر و واجب الاحترام و التعظیم می باشند. اما دیدگاه گفتاری و تبلیغاتی آنان کجا و عمل و رفتار خلفای آنان کجا؟

خطاب من به شیعیانی است که گاهی جاهلانه آب به آسیاب دشمنان اهل بیت می ریزند.
ما منکر وحدت سیاسی با اهل سنت نبوده ایم اما این وحدت هم همیشه یک طرفه بوده و علمای آنان نمی گذارند مردم در کنار هم به آسایش زندگی کرده و دشمن مشترک که صهیونیسم جهانی است بشناسند و به درستی با وی مبارزه کنند.
معیار ما در این سخنان کتاب «کشف اسرار» امام خمینی قدس سره می باشد که در آنجا به درستی از خط ولایت اهل بیت علیهم السلام دفاع کرده و پاسخ علمی و منطقی به شبهات مخالفان می دهد.
ابراز عقیده همراه با دلیل عقلی و نقلی صحیح بدون جسارت روشی است که اهل بیت طهارت علیهم السلام به آن سفارش نموده و علمای ربانی شیعه و رهبر معظم انقلاب نیز بر آن اصرار دارند.
چون شهادت شیعیان و کودکان مظلوم شیعه افغانستان مقارن با هشت شوال و تخریب حرم مطهر بقیع به دست وهابیت کثیف می باشد لازم می دانم به این مطالب نیز در پایان بپردازم:
در زمان پهلوی طرح حفاظت از حرم بقیع ذیل کانون تشکیل کمیسیون«حرمین شریفین» مطرح شد ولی کاری صورت نپذیرفت. الان چهل سال است آیا مسئولین مجلس شورای اسلامی ایران که خود را شیعه و محبّ اهل بیت علیهم السلام می خوانند برای حرم بقیع کاری کرده اندآیا مسئولین دیگر به فکر بوده اند؟!!
آقایان به ظاهر سنی و در باطن وهابی و تکفیری علناً پشت سر علمای شیعه در ایران و در کنفرانسهای تقریب مذاهب نماز نمی خوانند ولی ما در قبال آنها منفعل شده و یکی از نتایج انفعال ما وضعیت فعلی حرم بقیع است .

لیبرالها از آن زمانی که کتاب شهید جاوید صالحی نجف آبادی منتشر شد و بزرگانشان همچون آقای منتظری و دیگران آن را تأیید کردند و موضع خود را در مقابل اهل بیت و تولی و تبری گرفتند ، تفکر لیبرالیسم قوت گرفته و نتیجه آن است که در حال حاضر و در پایان دولت حسن روحانی که مملکت را فقر اقتصادی فراگرفته و اجانب و بیگانه ها همچون آمریکا و اسرائیل و سلطنت طلبان و منافقین و … بر علیه نظام جمهوری اسلامی موضع گرفته اند آنان را طلبکار دین و دینداران و مدافعان تولی و تبری می بینیم و با پررویی فراوان ، آنان به جسارت خود در عقاید خود پایدارند و هیچگاه با اهل بیت علیهم السلام که حقیقت و واقعیت اسلام هستند آشتی نخواهند کرد چنانچه محمدجواد طباطبایی و آقای مشائی ، اسلام و پیاده شدن احکام اسلامی در اجتماع را ناکارآمد در عصر حاضر می دانند و جالب است یکی از آنها ادعای لیبرالیسم دارد و دیگری از حضرت بقیۀ الله عجل الله فرجه دَم می زند. ومحمود احمدی نژاد مروج تفکرات اوست.
پس بدانید فرقی بین حسن روحانی و محمود احمدی نژاد در اصل اعتقاد وجود ندارد بلکه سبک گفتار و عملکرد آنان به ظاهر با هم تقابل دارد اگرچه در باطن هر دو هم عقیده اند.
یک مسجد یا یک حقی از اهل سنت در ایران یا در جای دیگر تعطیل یا انجام نشود رسانه ها
و مسئولین خود را مأمور به دفاع از خودشان می دانند و ما که ادعای تشیع داریم برای
حرم بقیع در این چند سال چه کار سیاسی یا رسانه ای یا … انجام داده ایم و دولت یهودی مسلک عربستان را به باد انتقاد گرفته ایم؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *